Aj keď je Ružomberok malé mesto, hladošov je tu viac než dosť. Môže sa stať, že nie vždy si môžete dopriať práve to, na čo máte chuť. Napríklad: ste v práci a k našej obľúbenej lahôdke sa jednoducho nemôžete dostať. Preto vám chceme byť stále k dispozícii a zavádzame donáškovú službu. Vďaka tomu si jedlo z PAPA´S-u budete môcť dopriať kedykoľvek. K dispozícii vám bude náš skvelý profesionálny personál a naše rýchle a milé autíčko SMART, ktoré je určite   NE - PRE - HLIAD - NU - TEĽ - NÉ !   Istotne nám dáte za pravdu.

papas auto donaskova sluzbaVšetky informácie ohľadom donáškovej služby, ako napríklad čas, kedy si jedlo u nás môžete objednať, cenu za obaly alebo minimálnu cenu objednávky, nájdete na našej webovej stránke v sekcii Donášková služba - INFO.

Môžete si taktiež všimnúť naše exkluzívne a rýchlo zapamätateľné objednávkové telefónne číslo  0908 033 333.  Tak čo, už si ho pamätáte? 
Pre tento prípad teda platí, že vždy, keď budete hladní, stačí ho vytočiť a máte po starostiach.

Chceme sa odlíšiť od iných konkurenčných firiem hlavne ponúkanou kvalitou a nadštandardnými službami. Samozrejme, týka sa to aj Donáškovej služby. Okrem už známych, obľúbených jedál, úplných noviniek, nápojov na zahnanie smädu a sladkej bodky na záver, vám ponúkame aj niečo extra. Predstavte si, že vaša párty je v plnom prúde a zrazu zistíte, že sa minulo pitie aj cigarety. Obchody sú už zatvorené a vám sa nechce z domu ani nos vystrčiť.  ČO TERAZ ???  Vtedy stačí vytočiť   0908 033 333  a pomoc je ihneď na ceste.

Môžeme vám ponúknuť výborné dánske pivko Bear Beer s vysokým obsahom alkoholu 7,7 %, alebo 12 %, Fernet Stock Citrus, Vodku Nicolaus Extra jemnú, alebo ochutenú Cranberry vodku. Pre fajnšmekrov máme pripravenú whisky Jack Daniels.

Ani fajčiari si neprídu skrátka. Istí to Marlboro, Marlboro Light, alebo Slim Davidoff. Každý si príde na svoje. Veríme, že oceníte túto pomoc v núdzi. 

Krásne počasie v lete isto vytiahne ľudí ku vode a do prírody. Okolie Ružomberka je známe nádhernými prírodnými zákutiami najmä v blízkej Čutkovskej doline, alebo v areáli Hrabova. Aj na tieto miesta vám vieme rýchlo doviesť naše vynikajúce  hamburgery, chrumkavé krídelká, kebab na viacero spôsobov, nealko aj alkoholické nápoje, milkshake, alebo medový koláčik. Na stretnutie s priateľmi teda nemusíte nič chystať, radi sa o Vás postaráme. Vieme Vám doviesť jedlo aj ku lavičke v parku na námestí Štefana Nikolaja Hýroša. Tak len smelo do toho!  Volajte našu Donáškovú službu  0908 033 333.