Spoločnosť  PAPA´S bola založená v roku 2009 ako projekt Fast Foodu, ktorý stojí na základoch kvality, poctivosti a reálnych potrieb. V roku 2010 sme otvorili pre zákazníkov prvý predajný stánok na parkovisku nákupného centra STOP SHOP na Bystrickej ceste v Ružomberku. Základným ponúkaným sortimentom sa stal KEBAB.

V roku 2011 sme našu ponuku začali rozširovať , do ponuky pribudli BURGERY a kompletné jedlá. Tento krok zákazníci náležite ocenili a PAPA´S je dnes v Ružomberku stálicou v gastro ponuke.

V roku 2012 sme otvorili aj prevádzku v centre Ružomberka, ktorá je orientovaná hlavne na víkendové predaje v nočných hodinách. Na základe ďakovných listov od mamičiek, ktorým sa domov vracajú nasýtení potomkovia s kľudným zažívaním, môžeme hrdo povedať, že aj tento krok bol zo strany zákazníkov vrelo privítaný a dnes tvorí pevnú súčasť víkendového nočného života v Ružomberku. V roku 2013 sme svoju ponuku rozšírili o ďalšie predajné miesto, a to pri OD Tesco Ružomberok, kde si PAPA´S opätovne našiel pevnú pozíciu medzi využívanými službami na poli gastronómie.

Nakoľko je Fast Food v československom meradle často ponímaný ako predajca rýchlo vyrobeného, hlavne lacného jedla bez ohľadu na kvalitu, rozhodli sme sa túto zažitú predstavu podstatne zmeniť. Od počiatku fungovania značky PAPA´S sme stavali na čerstvých a kvalitných surovinách, na starostlivo stráženej kvalite olejov, na variabilite a pestrosti chuťových vnemov našich produktov.

Veľkým želaním a cieľom bolo priblížiť  Fast Food nielen mladým ľuďom, ale vďaka kvalite sa presadiť aj u starších vekových skupín, ktoré pochopili, že lacné obedové menu je to isté, ako zlý Fast Food a zdraviu určite neprospieva. Preto v našich pokrmoch nájdete veľké množstvo čerstvej zeleniny, nakupovanej od miestnych zeleninárov. Aj ostatné suroviny sú veľmi starostlivo vybrané od dodávateľov z domáceho trhu a spolu so špičkovou kvalitou fritovacích olejov sú naše pokrmy oveľa ľahšie stráviteľné, než lacné „hotovky" plné glutamanu a ďalších chemikálií.

Môžeme sa pochváliť aj tým, že všetky kontroly a merania zo strany regionálneho úradu hygieny v našej spoločnosti dopadli vždy na výbornú a naša spoločnosť si vybudovala meno veľmi čistej prevádzky.

Všetky tieto úkony, ktoré nie sú vidieť, majú iba jeden cieľ. Chceme, aby ste sa u nás dosýta a kvalitne nielen najedli, ale hlavne, aby ste si pochutnali...
Jedlo je jedna z rozkoší, ktoré nám život ponúka, nezabúdajte na to !!!

Váš PAPA´S team